Друга міжнародна виставка-форум рибної індустрії та риболовного хобі

Дата: 04.03.2020 16:40

Мангушська райдержадміністрація повідомляє, що Державне агентство рибного господарства України запрошує представників бізнесу, науковців та інвесторів взяти участь у другій міжнародній виставці – форумі рибної індустрії та риболовного хобі в Україні «Fish Business Ukraine 2020» (далі - виставка). Захід проходитиме з 17 по 19 березня 2020 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Амстердамська, 1, с. Березівка, Київська область.

На виставці будуть представлені:

• Сучасні інновації та технології в галузі рибного господарства та промисловості (аквакультура, морське та прісноводне рибальство, підприємства переробки та консервування водних біоресурсів, транспорт і обладнання для рибної галузі тощо);
  • Виробництво продуктів харчування рибного походження;
  • Обладнання та технології для зберігання сировини;
  • Рекреаційне рибальство (риболовне оснащення, плавзасоби, одяг, риболовні бази, риболовні господарства);
  • Торгівля (логістика, франшизи, банківський сектор, імпортери та експортери рибної продукції, рітейл);
  • Міжнародне співробітництво;
  • Науковий супровід рибної галузі, практичні розробки та освіта.

Заплановано проведення серії семінарів та конференцій, презентацій, обговорень перспектив розвитку рибного господарства України.

Детальну інформацію щодо участі у заході можна переглянути на офіційному вебсайті виставки: https://fishbiz.com.ua/