Пошук нової роботи починається з грамотно складеного резюме

Дата: 04.03.2020 16:39

Складання резюме - це відповідальне і непросте завдання. Справити хороше враження за допомогою резюме на роботодавця – першочергове завдання для здобувача. Цей невигадливий атрибут здобувача  або претендента на робочу вакансію може допомогти в працевлаштуванні на престижну і добре оплачувану роботу.

Так, 4 березня 2020 року фахівець Мангушського районного центру зайнятості провела тренінг на тему: «Підготовка резюме» для безробітних, які потребують допомоги у навчанні техніці пошуку майбутньої роботи.

«Перше, що роблять співробітники HR-департаментів, рекрутингових агентств і відділів кадрів при наборі персоналу, - вивчають анкету претендента. Інформацію, яку Ви викладаєте у своєму резюме, доведеться часто повторювати під час розмови з роботодавцем по телефону, особистої співбесіди, заповнення форм та анкет під час прийому на роботу», - наголосила під час тренінгу провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Кучер.

Під час заходу було проведено опитування учасників заходу в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» з метою кращого планування діяльності в рамках Проекту та надання належної підтримки бенефіціарам.

Отже, в результаті проведеного заходушукачі роботи дізналися про правила підготовки резюме та відеорезюме, отримали поради з підготовки до співбесіди та її успішного проходження.