Освітня Програма для жителів Донецької та Луганської областей «IT nаtion»

Дата: 04.03.2020 14:03

Мангушська райдержадміністрація повідомляє, що у 2020 році офіційним представником глобальної мережі UN Global Contract розпочато Освітню Програму для жителів Донецької та Луганської областей «IT nаtion» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Мета Програми – надати якісну IT – освіту для всіх бажаючих в регіоні віком від 15 років та створити умови отримання додаткової освіти,кращі можливості для працевлаштування та здійснення підприємницької діяльності. Серед ключових категорій учасників розглядаються вразливі та соціально незахищені категорії населення регіону.

Навчання проходитиме за 5 напрямками: Advanced Fronted Web Developer, Web Coder, Automation Software Tester (QA Engineer), Software Tester (QA Manual), Digital skills. Програма передбачає проведення офлайн-зустрічей і хакатону у містах регіону та серію вебінарів.

Програма відповідає цілям Стратегії сталого розвитку України до 2020 року, Стратегії розвитку сфери інноваційної діяльності на період до 2030 року, потребам національного ІТ – ринку та стратегічним можливостям посилення конкурентних позицій за рахунок подальшої кластерізації у даній сфері, зростання рівня ІТ – грамотності населення та інформатизації українського суспільства, забезпечення доступності, інклюзивності та безперервності освіти протягом життя.

У разі зацікавленості щодо участі у Програмі необхідно заповнити анкету за посиланням: www.bit.ly/ITnation_2020 .