Уряд прийняв постанову щодо запровадження Електронного реєстру лікарняних

Дата: 04.03.2020 13:40

Кабінет Міністрів України затвердив особливості ведення Електронного реєстру листків непрацездатності. У тестовому режимі система запрацює вже у квітні цього року.

Це дозволить навести лад в системі та посприяє боротьбі з корупційними та шахрайськими схемами, через які лікарняний можна було просто купити. Електронний реєстр листків непрацездатності принесе більше прозорості та відкритості в процесі видачі лікарняного. Спростить порядок отримання та позбавить від непотрібних папірців. Все що буде необхідно - це смартфон, ноутбук або електронний планшет.

Підробити такий лікарняний буде практично неможливо. Система зможе моніторити кожен листок непрацездатності та визначити лікаря, який його видав, і на яких підставах це було зроблено. Це дозволить автоматизувати процес і дасть можливість відстежити оформлення лікарняного на всіх етапах.