Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Дата: 04.03.2020 13:15

04 березня 2020 року відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під головуванням голови райдержадміністрації Наталії Букрєєвої.
В засіданні комісії приймали участь голова районної ради Володимир Топузов, представники 25 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області, Мангушського ВП ЦВП ГУНП В Донецькій області, керівники підприємств, установ та організацій району.
Головними питаннями розгляду було організація заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації регіонального рівня внаслідок можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS – CoV – 2 та призупинення учбового процесу у навчальних закладах Мангушського району у зв’язку з епідемічною ситуацією по захворюваності ГРВІ.
Також були обговорені питання:
Дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки об’єктів культури Мангушського району;
Затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Мангушського району на 2020 рік;
Затвердження складу робочої групи з перевірки протирадіаційних укриттів (ПРУ) та перевірки стану гідротехнічних споруд (ГТС), затвердження план - графіків обстеження ПРУ та ГТС на 2020 рік;
Затвердження плану роботи Мангушської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2020 рік.
За результатами засідання районної комісії ТЕБ та НС причетним керівникам установ, підприємств, організацій району, були надані відповідні протокольні доручення з стислими термінами їх виконання.