До уваги представників ЗМІ!

Дата: 03.03.2020 13:22

4 березня о 09:30 у Краматорську відбудеться презентація проєкту «Поліцейський офіцер громади» та підписання меморандуму про взаємодію між керівництвом поліції Донеччини та головами об’єднаних територіальних громад.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» - це продовження впровадження реформи поліції, метою якого є тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та мешканцями сільської місцевості. Презентуватиме проєкт заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

Участь у заході візьмуть начальник Управління дільничних офіцерів поліції Департаменту превентивної діяльності Нацполіції України Сергій Альошкін, начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин, голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко та представники об’єднаних територіальних громад.

Одразу після презентації проєкту відбудеться преспідхід.

Місце проведення: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6 (приміщення Донецької обласної державної адміністрації).

Запрошуємо представників ЗМІ та просимо пройти акредитацію до 18:00 години 03.03.2020. Контактна особа – головний спеціаліст відділу пресслужби Серій Наконєчний, 095 655 27 86.