Про проведення Форуму ділових можливостей в Білорусі

Дата: 02.03.2020 16:56

Мангушська райдержадміністрація інформує, що в контексті підготовки до проведення Третього форуму регіонів України та Білорусі (м. Гродно, орієнтовно жовтень поточного року) Посольство України в Республіці Білорусь спільно з Торгово-промисловою палатою України та Білоруською торгово-промисловою палатою організовують проведення 01-02 квітня 2020 року в м. Мінськ «Форуму ділових можливостей «Україна-Білорусь 2020» (далі - Форум).

Основною метою заходу є ознайомлення представників українського малого та середнього бізнесу з особливостями виходу та роботи на білоруському ринку, практичним досвідом роботи українських компаній та бізнесменів в Республіці Білорусь, рекомендаціями щодо участі бізнесу в заходах Третього форуму регіонів України та Білорусі, інструментами захисту власних інтересів в досудовому порядку, а також розширення ділових контактів українського малого та середнього бізнесу в Республіці Білорусь. Для цього заплановане проведення пленарного засідання, ділових переговорів з білоруською стороною, а також відвідування компаній, в тому числі спільного українсько-білоруського підприємства-резидента Вільної економічної зони «Мінськ».

До перспективних напрямків українсько-білоруського ділового співробітництва на рівні малого та середнього бізнесу, зокрема, належить харчова та деревообробна промисловість, транспорт, будівництво, агропромисловий комплекс, ІТ-технології, туризм.

Формування делегації бізнесових кіл та забезпечення їх участі в заході здійснює Торгова-промислова палата України (опис заходу, умови участі та контактні дані організаторів доступні за посиланням на сайті ТПП України – www.ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/forum-dilovikh-mozhlivostei-ukrayina-bilorus-2020). Реєстрація учасників представників бізнесу у Форумі відбуватиметься до 05 березня 2020 року.