Про проведення IV Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва

Дата: 02.03.2020 15:58

Мангушська райдержадміністрація інформує про початок проведення IV Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес», організований Донецькою торгово-промисловою палатою.

Основною метою проведення конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх та дійсних підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

Конкурс проводиться з 10 лютого по 01 червня 2020 року у наступних номінаціях: «Виробництво»; «Сфера послуг»; «Сімейний бізнес». Для участі у Конкурсі учасницям термін до 01 червня 2020 року  необхідно надіслати заповнену в Google-form електронну реєстраційну конкурсну заявку.

Контактні особи: Аріна Казілова 0504607779, Яна Нефьодова 0666237667.