Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Набридло бути безробітним – іди в підприємці

Дата: 27.02.2020 15:20
Кількість переглядів: 61

 «Людина – сама коваль свого щастя», - так звучить один з варіантів народної мудрості. Можливо, це ключове слово  «сам» і лежить в основі соціально-економічного поняття «самозайнятість»,  яке тепер уже на державному рівні використовується при орієнтації населення країни на самостійну трудову діяльність.

 Мангушським районним центром зайнятості постійно поновлюється та розширюється банк бізнес-ідей з різних видів діяльності, що реалізуються безробітними району, які отримують матеріальну допомогу по безробіттю.

Так, 26 лютого  в районному центрі зайнятості відбулося засідання  експертної комісії по наданню одноразової допомоги для організації безробітними  власної справи.

Бізнес-план, розроблений безробітною Оленою Бахтар ,  став першим кроком до власного успіху.  Вона планує займатись роздрібною торгівлею що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет. Майбутня підприємниця планує забезпечити високий рівень обслуговування, індивідуальний підхід до кожного мешканця району.  Для реалізації цього проекту центром зайнятості безробітній буде надана  одноразова допомога.

Рішення про організацію власної справи прийшло до Олени, яка належить до категорії внутрішньо переміщених осіб,  після ознайомлення з послугами, які надаються службою зайнятості, участі в тренінгах  Консалтингового центру,  проходження навчання за направленням центру зайнятості на курсах  підвищення кваліфікації Державного навчального закладу  «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».

На думку Олени, фахівці центру зайнятості та колектив  викладачів зуміли передати знання, поділитися власним досвідом, допомогли повірити у себе, власні сили, окреслити чіткі цілі щодо майбутньої підприємницької діяльності.

З початку року  вже дві безробітні виявили бажання отримали одноразову допомогу для організації власної справи. Вважаємо, що мале підприємництво в подальшому буде забезпечувати безробітним можливості заробляти  собі на життя. Також з досвіду своєї роботи ми знаємо, що частина молодих підприємців створить нові робочі місця і таким чином буде сприяти  додатковому поповненню бюджету.

 

Тєрьошкіна Н.С. (297) 23358


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора