Втілюємо ідеї у конкретні підприємницькі проекти на тренінгу з бізнес-планування в Мангушському районному центрі зайнятості

Дата: 27.02.2020 15:12

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості   26 лютого  відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування.

Під час тренінгу директорка Надія Тєрьошкіна  проінформувала про впровадження в роботу інституту консультанта роботодавця: «Зміни, що запроваджуються в роботі з роботодавцями є вимогою часу. Новації спрямовані на розширення ефективних комунікацій з роботодавцями, застосування сучасних форм роботи, які сприятимуть вирішенню проблеми нестачі кадрів. Наша мета – побудова якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями через покращення електронних сервісів та модернізацію роботи центру зайнятості на підставі світових практик».

Під час заходу майбутні та діючі підприємці отримували відповіді на питання, пов’язані з податками,  від співробітника Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяни Бібєрдієвої.  Державним реєстратором Олександром Демидовим були надані рекомендації щодо раціонального комбінування факторів виробництва на інноваційній основі і власній відповідальності .

Начальниця   відділу взаємодії з роботодавцями Ольга  Застєнкіна  висвітила  питання створення Ради роботодавців району, використання освітнього порталу служби зайнятості, впровадження сучасних інтерактивних форм роботи, таких як відео-резюме, відео-вакансії, онлайн-співбесіди з роботодавцями, безкоштовне дистанційне навчання на онлайн-курсах з використанням сучасних платформ.

Досвідом ведення підприємницької діяльності та шляхами співпраці з центром зайнятості   поділилися  представники роботодавців.