Протягом січня 2020 року до бюджету надійшло понад 31,5 млн. грн. ЄСВ

Дата: 26.02.2020 16:38

У січні 2020 року від суб'єктів господарювання Волновасько-Мангушського управління, забезпечено надходження 31,5 млн., грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Зокрема, платниками Волноваського району сплачено 21.6 млн. грн., Мангушського району  - 5,1 млн. грн., Нікольського району– 4,8 млн. грн..
«У лютому 2020 року планується надходжень  ЄСВ 32,3 млн. грн., що на 9,9%, або на 3 млн. грн. більше лютого 2019 року» - повідомив начальник Волновасько-Мангушського управління Олексій Чубаров
Дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам контролюється ДПС з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальної допомоги.
До місцевих бюджетів від платників Волновасько-Мангушського управління надійшло понад 1,6 млн. гривень податку на нерухоме майно
За оперативними даними до місцевих бюджетів протягом січня 2020 року надійшло 1,6 млн. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб. Це на 0,5 млн. грн. більше показника 2019 року.
Зокрема, платниками Волноваського району сплачено 0,7 млн. грн., Мангушського району  - 0,6 млн. грн., Нікольського району 0,3   млн. гривень.
Нагадуємо, що обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості виходячи із загальної площі кожного з об'єктів нежитлової нерухомості та відповідної ставки податку.
Податкові повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової або нежитлової нерухомості, надсилаються платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси до 1 липня року, що настає за базовим податковим періодом.
Податок нараховується на загальну площу об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.
Нагадуємо, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення - рішення.
На обороноздатність країни платники Волновасько-Мангушського управління спрямували 2,5 млн грн військового збору
За перший місяць 2020 року від платників Волновасько-Мангушського управління ГУ ДПС у Донецькій області до Державного бюджету України надійшло 2,5 млн грн військового збору, що на 20,8 відс. більше, ніж у аналогічному періоді минулого року.
«Офіційна зарплата чи інші легальні доходи, з яких сплачено податки, це реальна фінансова допомога воїнам, які боронять державний суверенітет та незалежність нашої країни. Це означає, що за відповідальною сплатою податків стоїть безпека і захист кожного з нас, а також своєчасне фінансування соціально-економічних програм», - говорить начальник Волновасько-Мангушського управління Олексій Чубаров.