Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

У Донецькій ОДА в рамках Ради розвитку громад і територій відбудеться обговорення змін до Конституції України з питань децентралізації

Дата: 26.02.2020 16:22
Кількість переглядів: 309

 

27 лютого 2020 року об 11.00  у Краматорську відбудеться засідання Ради розвитку громад і територій при Донецькій облдержадміністрації, в рамках якого заплановано проведення обговорення змін до Конституції України з питань децентралізації, а також презентація реалізації проєктів національної програми «Велике будівництво» та забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо-переміщених осіб.    

Участь у заході візьмуть віце-прем’єр міністр України – міністр розвитку громад і територій Денис Шмигаль, голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, голова Донецької облдержадміністрації  Павло Кириленко, представники органів місцевого самоврядування, громадськість.  

У 13:00 заплановано спілкування з представниками засобів масової інформації. 

Місце проведення заходу: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого. 6, 3-й поверх, зала засідань.   

Представників ЗМІ  просимо пройти акредитацію до 10:00 години 27.02.2020. Контактна особа – головний спеціаліст відділу пресслужби Олександр Качура, 050 155 63 94. 

Окрім цього, повідомляємо, що на офіційній сторінці голови облдержадміністрації Павла Кириленка https://www.facebook.com/pavlokyrylenko.donoda/  буде забезпечено пряму трансляцію засідання з можливістю задати питання в коментарях до трансляції.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора