Орієнтуємо на службу в Державних прикордонних військах

Дата: 26.02.2020 10:47

25 лютого  в Мангушському районному центрі зайнятості було проведено семінар з орієнтації на службу в Державних  прикордонних військах.

До участі в заході було запрошено начальника  та заступника відділу з добору Державної прикордонної служби в Донецькій області  Артема Акімова   і Олександра Гребенюка.

Вони висвітили питання оборони країни, захисту її цілісності та незалежності, переваги служби в  прикордонних військах: грошове забезпечення, соціальний захист та пільги.

Присутні були ознайомлені з актуальними вакансіями у прикордонній службі: стрільці техніки, механіки-водії, діловоди, радіотелефоністи, фельдшери, сестри медичні, санітари, кухарі та ін.

Завершуючи захід, директорка районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна підкреслила: «Військова служба в прикордонних військах – це робота з перспективою кар’єрного росту, гідною зарплатою та багатим переліком інших переваг, це надійне сьогодення та впевнене майбутнє».

Профконсультант районного центру зайнятості

Ірина Соловйова