Центр надання адміністративних послуг інформує

Дата: 25.02.2020 14:34

Центр надання адміністративних послуг в Мангушському районі доводить до відома суб’єктів господарювання, що керівники  дозвільних органів, посадові особи дозвільних органів за порушення вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру несуть адміністративну   відповідальність. Статею 16610 КУпАП встановлено адміністративну відповідальність за порушення строків видачі документа, за  відмову у видачі документа з підстав не передбачених законом,  неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відмову у видачі документа, видачу документа, необхідність якого не встановлена законом тощо.

Зазначені дії тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі самі порушення,  накладення штрафу на посадових осіб становить від ста до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.