Сучасній молоді – сучасні можливості працевлаштування

Дата: 24.02.2020 16:45

Мангушський районний центр зайнятості інформує вас про нову послугу– портфоліо. Цесучасний метод самопрезентації  для студентів ВНЗ та профтехнічних навчальних закладів.Портфоліо являє собою пакет документів у електронному  вигляді та відображає всі досягнення молодого фахівця. Така форма самопрезентації дає можливість молоді без досвіду роботи гідно представити свої здібності, навички, вміння та прагнення сумлінно працювати.У Мангушському районному центрі зайнятості ви можете дізнатися про основні структурні складові е-портфоліо та переглянули результативні приклади студентів з банку «Портфоліо кар’єрного просування з відеорезюме» Донецької обласної служби зайнятості, дієвість якого вже доведена на практиці. А прикладом одного з таких портфоліо ділимося вже зараз.

Дмитро звернувся до Мангушського районного центру зайнятості 2 жовтня 2019 року. Проживає у селі КомишуватеМангушського району. У липні 2019 року закінчив Приазовський державний технічний університет та отримав дипломбакалавра за спеціальністю «Електротехніка та електротехнології», проте досвіду роботи ще не має. Ще з юнацьких років зарекомендував себе як людина з активною соціальною позицією. Має здобутки та відзнаки в різних сферах: освіта, спорт, громадська діяльність.  Є амбіційною та різноплановою особистістю: цікавиться  спортом, кіно та, звісно, новаціями у своїй професії. Саме тому ми розповіли Дмитру про переваги сучасного портфоліо  та запропонували скласти своє. Молодий чоловік відразу ж відреагував на цю пропозицію з ентузіазмом та прийнявся за його формування. При підготовці та розміщенні своїх даних та здобутків у юнака виникало чимало питань, допомогу в яких надали фахівці центру зайнятості.

Складене е-портфоліо Дмитро надіслав електронною поштою до Маріупольського будівельного ліцею, Маріупольського міського центру зайнятості та Маріупольського морського порту. Кадрові служби цих підприємств запросили молодого чоловіка на співбесіду.

Бажаємо Дмитру гарно зарекомендувати себе під час цих зустрічей та успішного працевлаштування!

Запрошуємо молодь району наслідувати приклад Дмитра та скористатись новою сучасною послугою служби зайнятості.