Розширена оперативна нарада з актуальних питань.

Дата: 24.02.2020 14:22

24 лютого 2020 року голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела розширену оперативну нараду з актуальних питань.

Також у нараді взяли участь в.о. голови районної ради Світлана Олефір, керівник апарату райдержадміністрації Віра Сиротіна, керуюча справами районної ради Надія Конжукова, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники установ та організацій району, сільські та селищні голови, редактор районної газети «Сільська Новина» Наталя Нілаєва.

Перш ніж розпочати обговорення питань порядку денного, до відома всіх присутніх був представлений Звіт голови Мангушської райдержадміністрації перед громадою за 2019 рік.

Також, було обговорено питання відзначення в районі свята Масляної.

Разом з цим, проаналізовано виконання протокольних доручень голови райдержадмініст-рації, наданих на минулих оперативних нарадах та доведені заплановані заходи на робо-чий тиждень з встановленням термінів та відповідальних осіб.