Конкурсна комісія

Дата: 21.02.2020 15:49

Конкурсною комісією Мангушської районної державної адміністрації 21 лютого 2020 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Конкурс проводився на заміщення  вакантної посади начальника відділу освіти Мангушської райдержадміністрації.

До конкурсу було допущено чотирьох кандидатів, один з яких не приймав участі у конкурсі.

Комісією, на чолі з керівником апарату Мангушської райдержадміністрації Сиротіною В.С., були чітко дотримані всі вимоги Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

За результатами тестування Національного агентства України з питань  державної служби два кандидати на заміщення вакантної посади допущені до другого етапу конкурсу.