Успішне партнерство на шляху до повернення в соціум

Дата: 21.02.2020 10:03

Довгі роки успішного партнерства   у сфері створення можливостей і професійної реалізації суб’єктів пробації , які засуджені до покарань не спрямованих до  позбавлення волі, у вирішенні питань зайнятості і підвищення їх ресоціалізації та конкурентоспроможності на ринку праці пов’язують Мангушський районний центр зайнятості та Мангушський районний сектор з питань  пробації.

Послуги, які надає служба зайнятості,  убезпечують  громадян такої категорії від вчинення повторних злочинів, дозволяють зберегти сімейні стосунки та зв’язки у громаді.

20 лютого з нагоди святкування 5-ї річниці з дня прийняття Закону України «Про пробацію» Мангушський районний сектор відзначив подякою директорку Мангушського районного центру зайнятості Надію Тєрьошкіну.