Вказати стежку в нове життя - важлива справа

Дата: 18.02.2020 16:14

18 лютого в Мангушському районному центрі зайнятості, в рамках виконання спільної угоди про співпрацю між  районним центром зайнятості та Мангушським районним сектором з питань пробації,  було проведено   семінар  із загальних питань зайнятості для осіб, яких звільнено від відбуття покарання. В цей день учасниками заходу стали 6 чоловіків різної вікової категорії. До  участі в заході було  запрошено фахівця Мангушського районного сектору з питань пробації Дениса Головатого.

З інформацією про  соціальні послуги, які надає служба зайнятості зазначеній категорії громадян, наявністю вільних робочих місць на ринку праці району та України в цілому, можливістю участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, отримання професії, перевагах легального працевлаштування  присутніх ознайомили директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.

Профконсультант Ірина Соловйова  провела тренінг «Психологічні аспекти пошуку роботи».

Багатьох присутніх, яких зацікавила інформація фахівців центру зайнятості, було запрошено на індивідуальні консультації. Безумовно, послуги, які надає служба зайнятості  убезпечує  громадян такої категорії від вчинення повторних злочинів, надає можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі, надає підтримку на шляху до змін, дозволяє зберегти сімейні стосунки та зв’язки у громаді.

Провідний юрисконсульт                              Людмила Вебер