Оперативна нарада в райдержадміністрації

Дата: 17.02.2020 09:11

17 лютого голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району. У нараді взяла участь в.о. голови районної ради Світлана Олефір.

На нараді були обговорені  питання щодо фінансової дисципліни, надзвичайних ситуацій та протипожежної безпеки, епідеміологічної ситуації, реалізації проектів соціального та економічного розвитку району, роботи об’єктів житлово-комунального господарства тощо.

Разом з цим, проаналізовано  виконання протокольних доручень голови райдержадміністрації, наданих на минулих оперативних нарадах та доведені заплановані заходи на робочий тиждень.