«Афганістан – пам’ять без кордонів!»

Дата: 14.02.2020 15:37

Афганістан… У нашій свідомості це слово стало синонімом справжнього людського лиха, справжнього пекла. Афганська війна безжально перекреслила тисячі молодих життів, понівечила долі. Уже 31 рік поспіль в ці пам’ятні лютневі дні ми вшановуємо пам’ять кожного зі своїх земляків, воїнів, які не повернулися додому.

14 лютого в приміщенні Мангушського районного Будинку культури відбувся тематичний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Афганістан – пам’ять без кордонів!», в якому взяли участь воїни-інтернаціоналісти та громадськість району.

Зі словами вдячності та глибокої шани до воїнів – афганців звернулися голова Мангушської районної державної адміністрації Наталія Букрєєва, виконуюча обов’язки голови Мангушської районної ради Світлана Олефір, Мангушський селищний голова Олександр Котенджи.

Воїни - інтернаціоналісти були нагороджені подяками Мангушської райдержадміністрації та Мангушської районної ради за героїзм, мужність і відвагу при виконанні військового обов’язку, активну громадську позицію та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Зі словами привітання виступили офіцер мобілізаційного відділення старший лейтенант Першотравневого районного військового комісаріату Лебединський Ігор, голова громадської організації ветеранів війни і праці Мангушського району Любов Чернікова  та воїн-афганець Терстуях Юрій.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять усіх загиблих.

В цей день, молімося за душі полеглих братів в Афганістані, за теперішніх захисників Батьківщини! Бажаємо  Вам і Вашим родинам добра, миру і достатку, міцного здоров’я, наснаги, злагоди на довгі літа!