Апаратна нарада

Дата: 14.02.2020 11:28

Сьогодні голова  Мангушської райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела апаратну нараду з начальниками, спеціалістами відділів, секторів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації. Заслухали  інформацію начальників відділів про виконання доручень, які були надані з 10 лютого 2020 року по 14 лютого 2020 року та про заплановані заходи на наступну неділю, а саме проведення спільного виїзного особистого прийому громадян Мицика В.П. – начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та голови Мангушської райдержадміністрації - Букрєєвої Н.О., засідання районної ради з питань   сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї, та протидії торгівлі людьми, комісії з питань захисту прав дитини ,участі працівників райдержадміністрації в обласних заходах, проведення соціальних комісій, спортивних змагань в рамках  районної сільських спортивних ігор 2020 року, та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.