ГАРЯЧА ЛІНІЯ для осіб, які постраждали від домашнього насильства

Дата: 14.02.2020 09:38

Сьогодні розпочала роботу ГАРЯЧА ЛІНІЯ для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

Sergiy Nizhynskyi, заступник Міністра соціальної політики з питань євроінтеграції: оператор кол-центру не просто фіксує звернення чи переадресовує його до відповідних компетентних відомств, а й в онлайн режимі може надавати психологічну допомогу потерпілим від насильства.

На «гарячій» лінії:

- надаються юридичні, психологічні та інформаційні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства,

- надається психологічна допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.

#UNFPAУкраїна