Робоча поїздка до Урзуфської сільської ради

Дата: 14.02.2020 09:05

13 лютого голова Мангушської райдержадміністрації Наталія Букрєєва завітала до Урзуфської сільської ради.Своє знайомство з радою голова розпочала зі спілкування з Урзуфським сільським головою Іваном Поповим та відвідування місцевої церкви. Потім разом побували в амбулаторії та поспілкувалася з медичними працівниками щодо впровадження медичної реформи та проблемних питань закладу. Також Наталія Букрєєва завітала до школи, дитячого садочоку, будинку культури та бібліотеки, ознайомилася з їх роботою, відвідали класи, в тому числі і нової української школи, музей, перевірила роботу котельні та поспілкувалась щодо проведених заходів протипожежної безпеки . Не змогла очильниця поїхати не побувавши на узбережжі моря та дізнатися як складаються справи із заборгованості по сплаті податків власниками баз відпочинку та дитячих оздоровчих закладів. Всі проблемні питання взяті на особистий контроль голови райдержадміністрації та направлені за належністю для подальшого вирішення.