Втілюємо ідеї у конкретні підприємницькі проекти на тренінгу з бізнес-планування в Мангушському районному центрі зайнятості

Дата: 14.02.2020 07:53

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості   12 лютого  відбувся черговий  тренінг щодо основ бізнес-планування.

«Розвиток підприємництва — це один із найпотужніших ресурсів  доходів  і зайнятості населення. Сподіваємось, що за нашою допомогою ви відкриєте для себе нові можливості підприємницької діяльності»,- наголосила директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна.

Під час заходу майбутні та діючі підприємці отримували відповіді на питання, пов’язані з податками,  від співробітника Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяни Бібєрдієвої.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ольга Застєнкіна  розповіла майбутнім та діючим підприємцям про впровадження в роботу інституту консультанта роботодавця та  можливість використання  сучасних інтерактивних форм роботи, таких як відео-резюме, відео-вакансії, онлайн-співбесіди з роботодавцями, безкоштовне дистанційне навчання на онлайн-курсах з використанням сучасних платформ, інтерактивні додатки QR-коди і «Центр Розвитку Підприємництва».

Досвідом ведення підприємницької діяльності та шляхами співпраці з центром зайнятості   поділилися   роботодавці.