A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Засідання робочої групи

Дата: 12.02.2020 14:09
Кількість переглядів: 461

12 лютого 2020 року  в залі засідань районної ради відбулося засідання робочої групи з організації запобігання виникненню пожеж і надзвичайних ситуацій на об’єктах з масовим перебуванням людей у Мангушському районі під головуванням голови райдержадміністрації Наталії Букрєєвої.

В засіданні приймали участь заступник голови районної ради Світлана Олефір, сільські та селищні голови, директора загальноосвітніх шкіл, завідуючі дитячих навчальних закладів, керівники установ та організацій району.

На розгляд було винесено питання:

       Про результати проведення перевірок протипожежного стану на об’єктах з масовим перебуванням людей у Мангушському районі та усунення виявлених під час перевірки недоліків.

       Керівники суб'єктів господарювання, за результатами   позапланових заходів державного нагляду за додержанням (виконанням) вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки доповіли голові райдержадміністрації про усунення виявлених під час перевірки порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки. Також на засіданні робочої групи обговорювались проблемні питання та шляхи їх вирішування  і реалізації.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора