Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації

Дата: 12.02.2020 13:37

12 лютого голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела засідання колегії райдержадміністрації  за участю в.о. голови районної ради Світлани Олефір, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного Наталія Олександрівна та Світлана Валентинівна з найщирішими побажаннями привітали начальника відділу у Мангушському районі Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області Олега Прилипко з нагоди Дня народження.

На розгляд засідання  колегії райдержадміністрації винесено  наступні питання:

1. Про виконання у 2019 році Програми економічного і соціального розвитку Мангушського району за 2019 рік.
  2. Про хід виконання програми «Забезпечення дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018 – 2020 роки, за 2019 рік».
  3. Про підсумки роботи  Мангушського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області за 2019 рік.

Після розгляду та обговорення питань порядку денного були прийняті відповідні рішення із доповненнями та зауваженнями. На питання, які виникали під час проведення засідання, надані роз'яснення. Окремі питання взяті на контроль.