2020 рік - Олімпійський рік

Дата: 11.02.2020 11:33

Спорт об’єднує усі народи і нації, усі покоління. Він дарує мир, здоров'я, щастя та свободу. Дарує радість дорослим і малечі.

У Мангушському районі відбулося відкриття районних сільських спортивних ігр   2020, присвячених 70 річчю утворення ФСТ «Колос». Районна Спартакіада розпочалася Чемпіонатом Мангушського району з волейболу серед команд чоловіків КФК, в якому взяли участь 7 команд:

• Мангушської селищної ради
  • Ялтинської селищної ради
  • Урзуфської сільської ради
  • Мелекінської сільської ради
  • Комишуватської сільської ради
  • Стародубівської сільської ради
  • Бердянської сільської ради
  • вітального слова запрошуються

З вітальним словом до учасників змагань звернулися голова Мангушської районної державної адміністрації Наталія Букрєєва, голова Мангушської районної ради Володимир Топузов та Ялтинський селищний голова Дмитро Мінаєв. Побажали гарної, вдалої гри, великих майбутніх перемог та досягнень.

Змагання були напруженими, цікавими. Кожна команда була  підготовлена на належному рівні. За результатами змагань:-

І місце посіла команда Мангушської селищної ради

ІІ місце – команда Комишуватської сільської ради

ІІІ місце – команда Мелекінської сільської ради

ІVмісце – команда Урзуфської сільської ради

V місце – команда Ялтинської селищної ради

VІ місце - Стародубівської сільської ради

VІІ місце – Бердянської сільської ради

Наприкінці заходу голова Мангушської районної державної адміністрації Наталія Букрєєва привітала та нагородила команди, побажавши усім міцного здоров'я, нових звершень, великого кохання, миру та добра.