Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

Дата: 11.02.2020 10:28

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (далі Мінветеранів) повідомляє, наступне.

Починаючи з 2018 року в рамках Меморандум про співпрацю Мінветеранів тісно співпрацює з громадською організацією «Донбас СОС». Одним з напрямків співробітництва є підтримка безкоштовної «гарячої лінії» 0800 309 110, яка надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Зокрема, телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення , перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також, програм працевлаштування тощо.

Телефон безкоштовної «гарячої лінії» ГО «Донбас СОС» 0800 309 110.