Оперативна нарада в райдержадміністрації

Дата: 10.02.2020 10:23

10 лютого голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела оперативну нараду з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ району. У нараді взяла участь заступник голови районної ради Світлана Олефір.

Перш ніж перейти до розгляду питань, Наталія Олександрівна та Світлана Валентинівна звернулись до в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Олени Антоненко з привітаннями та найкращими побажаннями з нагоди Дня народження.

На нараді були обговорені  питання щодо фінансової дисципліни, надзвичайних ситуацій, епідеміологічної ситуації в районі, належної роботи комунальних служб у складних погодних умовах, проведення районної спартакіади, а також проведення заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав тощо.

Разом з цим, проаналізовано  виконання протокольних доручень голови райдержадміністрації, наданих на минулих оперативних нарадах, доведені заплановані заходи на робочий тиждень з встановленням термінів  та відповідальних  посадових осіб.