В Мангушському районі продовжується відповідна робота щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Дата: 07.02.2020 13:36

В районі, з метою реалізації вимог постанови Кабінету Міністрів України  від 05.04.2017 № 268 (із змінами), проводиться координаційна робота щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів та порядку його оформлення.

Службою у справах дітей райдержадміністрації  надаються роз’яснення батькам, іншим законним представникам щодо підстав для встановлення вищезазначеного статусу, порядку звернення та його оформлення.

На обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 3 дитини-сироти, які переміщені із зони проведення Операції Об’єднаних сил та тимчасово окупованої території. Зазначені діти виховуються в  3 сім’ях опікунів.

Службою у справах дітей райдержадміністрації здійснюється щомісячний моніторинг проведеної в районі роботи щодо виявлення зазначеної категорії дітей та надання їм відповідного статусу.

На теперішній час  стосовно 466 дітей/осіб розглянуто заяви та прийняті розпорядження голови райдержадміністрації про надання їм статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.