Жителі Донеччини зможуть керувати освітленням своїх будинків зі смартфону

Дата: 06.02.2020 10:41

Дистанційно регулювати освітлення дому та при цьому сплачувати менше за електроенергію можуть мешканці Донецької області, встановивши розумні LED-лампи YASNO Smart.

Після синхронізації розумних ламп з безкоштовним мобільним додатком Yeelight можна налаштувати їх вмикання та вимикання у потрібний час, а також керувати температурою освітлення. Наприклад, холодні відтінки сприятимуть концентрації уваги, а теплі, навпаки, дозволять розслабитися та створити затишну атмосферу в оселі. Користувачі YASNO Smart можуть зі свого смартфону обирати один з 16 млн кольорів ламп та навіть підлаштовувати інтенсивність світла під звучання музики.

Крім зручного онлайн-керування, розумне світло споживає на 80% менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання, та слугує до 11 років без заміни.

Обрати LED-лампи та отримати онлайн-консультацію з енергоефективності жителі регіону можуть на сайті електропостачальника YASNO у Донецькій області.

«Ми поєднуємо енергоефективні рішення та цифрові технології, щоб кожен клієнт міг у зручний спосіб зменшити суму в платіжці. Лампи YASNO Smart – це вигідна сімейна інвестиція, а керування ними стане захоплюючою справою для всіх членів родини», – розповів директор YASNO у Донецькій області Олександр Северін.

Щоб економія була ще суттєвішою, окрім енергозберігаючих ламп, постачальник радить встановити двозонний лічильник з набору Розумний Watt та дотримуватись ефективного використання енергії. При комплексному підході це дозволить зменшити витрати на електроенергію до 50%.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності тадляелектромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективнінабори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

YASNO News_20200205_Розумне світло_Донецька область.doc