Робочий візит у населенні пункти Ялтинської селищної ради.

Дата: 06.02.2020 09:44

5 лютого голова Мангушської райдержадміністрації Наталія Букрєєва з робочим візитом відвідала населені пункти Ялтинської селищної ради. Очільниця району поспілкувалася з Ялтинським селищним головою та депутатом районної ради Михайлом Агурбаш. В ході бесіди з’ясувала, що найбільше бентежить мешканців населених пунктів та окремі питання взяла під особистий контроль. Відвідали Ялтинську амбулаторію, капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі, якої заплановано на 2020 рік за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Поспілкувалася з медичними працівниками щодо впровадження медичної реформи. Завітала Наталія Букрєєва і до закладів освіти селищної ради, ознайомилася з їх роботою, відвідали класи, в тому числі і нової української школи, музеї, перевірила роботу котелень. Також не залишили без уваги заклади культури, директора яких розповіли про свої досягнення та плани на майбутнє.