Від ідеї до успіху

Дата: 05.02.2020 16:13

5 лютого з метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи центру розвитку підприємництва (консалтингового простору)  Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес – планування. Учасниками заходу були роботодавці, безробітні.

«Створити успішний бізнес в Україні – це і виклик і можливість водночас. Особливо складно початківцям бізнесу, які роблять перші невпевнені кроки в незнайомому для них середовищі. Сьогодні служба зайнятості готова допомогти кожному обрати той напрямок підприємницької діяльності, який відповідав би власним потребам та потребам громади району», – зазначила директорка  Мангушського районного  центру зайнятості Надія Тєрьошкіна. Учасники тренінгу за допомогою інтерактивних вправ  розвивали навички з бізнес-планування, роботи в команді, виявляли власні здібності, аналізували свої можливості. Наприкінці тренінгу, підприємці  поділилися досвідом організації власної справи, участі в грантових проектах та відповіли на чисельні запитання учасників тренінгу.

В свою чергу фахівці районного центру зайнятості   ознайомили майбутніх підприємців зі станом ринку праці  Мангушського району та можливостями отримання компенсації єдиного соціального внеску,  в тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості.