КОНКУРС

Дата: 05.02.2020 15:37

Мангушська  райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника відділу освіти Мангушської райдержадміністрації – 1 шт. одиниця.

Вимоги до кандидата - громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра в галузі знань «Освіта/Педагогіка» та/або «Управління та адміністрування», володіння державною мовою, досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше одного року, вміння працювати на комп’ютері.

Конкурс на заміщення вакантних посад державної служби відбудеться

21 лютого 2020 року.

Документи приймаються до 17 лютого 2020 року включно.

Повна інформація про умови конкурсу на сайті : https://career.gov.ua

та за адресою: Мангушський район, смт. Мангуш, прос. Миру, 72, телефон: 2- 44- 62

Особам, що бажають взяти участь у конкурсі, необхідно зареєструватися на вказаному сайті та надіслати до державного органу усі вказані документи.