Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Дата: 05.02.2020 11:43

У зв’язку з різким ускладненням погодних умов на території Донецької області  05 лютого 2020 року відбулось засідання районної комісії ТЕБ та НС під головуванням голови райдержадміністрації Букрєєвої Наталії Олександрівни.

В засіданні комісії приймали участь голова районної ради Володимир Топузов, селищні, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району.

Головним питанням розгляду було організація взаємодії органів управління та служб цивільного захисту під час організації заходів  функціонування транспортного сполучення, систем життєзабезпечення та енергопостачання населених пунктів у зв’язку з погіршенням погодних умов.

Також були обговорені наступні питання:

1. Про стан готовності сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації, при  погіршенні погодних умов у  зимовий період;

2. Про дотримання (виконання) вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей в Мангушському районі;

3.Про утримання власниками (балансоутримувачами) водопровідних мереж у справному і доступному  для використання стані пожежних гідрантів;

4. Про стан утримання протирадіаційних укриттів (ПРУ), завершення їх технічної інвентаризації та вилучення з обліку захисних споруд цивільного захисту.

За результатами засідання районної комісії ТЕБ та НС причетним керівникам установ, підприємств, організацій району, сільським та селищним головам були надані відповідні протокольні доручення з стислими термінами їх виконання.