Право дитини на піклування та допомогу суспільства та держави

Дата: 04.02.2020 16:26

Службою у справах дітей провадиться ряд заходів з метою захисту та дотримання прав та інтересів дітей.

Яка ж це велика відповідальність – вирішувати подальшу долю дитини… Однак безспірним залишається той факт, що дитина є найбільш вразливою стороною в будь-яких конфліктних сімейних правовідносинах, і саме на її долю випадає найбільше страждань та втрат.

Так 04 лютого 2020 року головний спеціаліст з питань опіки та піклування служби у справах дітей Красозова Г. прийняла участь в  судовому засіданні в якості законного представника дитини  під час попереднього розгляду справи про  позбавлення матері та батька батьківських прав відносно  малолітнього сина.

Під час розгляду справи були дотримані  всі найвищі права та інтереси дитини відповідно з діючим законодавством.  Розгляд справи ще триває.