Між старою і новою кар’єрою – одна співбесіда

Дата: 03.02.2020 14:53

Між старою і новою кар’єрою – одна співбесіда. Ще до вивільнення, співробітник архівного відділу Мангушської райдержадміністрації Наталія Забільська знайшла нову роботу.

На початку грудня фахівці Мангушського районного центру зайнятості відвідали кадрову службу Мангушської РДА. Під час зустрічі вони обговорили особливості надання послуг особам, які підлягають вивільненню, з’ясували їх професійно-кваліфікаційний склад та обумовили подальші спільні дії.

Згодом до центру зайнятості звернувся спеціаліст архівного відділу Мангушської райдержадміністрації Наталія Забільська з проханням допомогти їй у пошуку роботи за спеціальністю. Фахівці вивчили базу наявних вакансій та видали жінці направлення на співбесіду до господарського товариства «Оріон». Після вдалого спілкування з роботодавцем жінці одразу ж запропонували роботу.

Тож приймайте правильні кар’єрні рішення!