Захист прав дітей у цивільному судочинстві:

Дата: 31.01.2020 10:12

Усиновлення є оформлене спеціальним юридичним актом прийняття в сім’ю малолітньої/неповнолітньої дитини на правах сина чи дочки. Це оптимальна, найкраща форма влаштування дитини, з погляду захисту прав та інтересів дитини.

Усиновлення дітей проводиться за заявою особи, яка бажає усиновити дитину, у судовому порядку.

Так 30 січня 2020 року начальник служби  Головня І. прийняла участь в   судовому засіданні в якості законного представника дитини  під час розгляду справи про її усиновлення.

Усиновлення є правовим актом, у результаті якого дитина одержує нових батьків і родичів та припиняється юридичний зв’язок дитини із старою родиною.

Під час розгляду справи були дотримані  всі найвищі права та інтереси дитини відповідно з діючим законодавством.

Позовні вимоги заявниці були задовільнені.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)