Між старою і новою кар’єрою – одна співбесіда

Дата: 31.01.2020 09:53

Між старою і новою кар’єрою – одна співбесіда. Ще до вивільнення співробітник відділу агропромислового розвитк Мангушської райдержадміністрації Геннадій Петров знайшов нову роботу.

На початку грудня фахівці Мангушського районного центру зайнятості відвідали кадрову службу Мангушської РДА. Під час зустрічі вони обговорили особливості надання послуг особам, які підлягають вивільненню, з’ясували їх професійно-кваліфікаційний склад та обумовили подальші спільні дії.

Згодом до центру зайнятості звернувся спеціаліст державної служби відділу агропромислового розвитку Мангушської РДА Геннадій Петров з проханням допомогти йому у пошуку роботи за спеціальністю. Фахівці вивчили базу наявних вакансій та видали чоловіку направлення на співбесіду  до Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області. Після вдалого спілкування з роботодавцем чоловіку одразу ж запропонували роботу.

Тож приймайте правильні кар’єрні рішення!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)