Робоча зустріч з представниками ПРООН

Дата: 30.01.2020 16:26

30 січня 2020 року голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва та голова районної ради Володимир Топузов зустрілись з спеціалістом з мобілізації громад Програми ООН з відновлення та розбудови миру Наталією Красківською.

Під час зустрічі Наталія Красківська розповіла очильникам району про перспективи реалізації Програми ООН у Мангушському районі.  Були обговорені питання співпраці та пропозиції щодо залучення громадських організації та ініціативних груп району до участі у грантових конкурсах ПРООН.

Також було наголошено, що  27 та 28 березня 2020 року в смт. Мангуш буде проведено дводенний тренінг з  Проектного менеджменту, на якому будуть навчати написанню проектних заявок на отримання грантової допомоги.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)