Звітно-виборча конференція Донецької обласної організації ветеранів

Дата: 30.01.2020 15:30

29 січня 2020 року у Краматорську відбулась звітно-виборча конференція Донецької обласної організації ветеранів, в якій взяли участь 55 делегатів з 59 запрошених.

Конференцію проводив голова Організації Ветеранів України -  Віктор Шмаков. В роботі також взяли участь народні депутати України Наталія Королевська та Валерій Гнатенко

Від Мангушського району на захід були присутні голова «Громадської організації ветеранів війни та праці Мангушського району» Любов Чернікова та член районної ради ветеранів Світлана Айко.

Під час конференції обрали нову обласну раду ветеранів, президію ради, в склад якої увійшла Любов Якимівна.  Обговорювались також  і проблемні питання ветеранів України.

На заході Наталія Королевська відзначила  голову  ГО «Ветеранів війни та праці Мангушського район»  Любов Чернікову та нагородила її Подякою за вагомий внесок у забезпечення соціальної справедливості в Україні.

На даний час роботи з обрання кандидатури на посаду голови обласної ради ветеранів та делегатів на конференцію ОВУ тривають.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)