29.01.2020 року в смт. Мангуш проведено засідання робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району

Дата: 30.01.2020 10:59

Згідно порядку денного були розглянуті наступні питання:

1. Звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки

в Мангушському районі за 12 місяців 2019 року.

2. Про впровадження в Мангушському районі у 2019 році міні проектів в рамках Програми Розвитку ООН:

«У своєму житті ви не самотні» с. Урзуф;

«Лазурне узбережжя для всіх» с. Юр’ївка.

3. Обговорення ключових критеріїв партнерства

Мангушського району з Програмою Розвитку ООН.

4. Про створення груп самодопомоги в Мангушському районі.

5. Про підсумки роботи Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району у 2019 році.

6. Про положення про Робочу групу з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району.

7. Розгляд поточних питань у сфері громадської безпеки та соціальної згуртованості.

В засіданні робочої групи взяли участь голова Мангушської районної ради Володимир Топузов, спеціаліст з мобілізації громад Програми ООН з відновлення та розбудови миру Наталія Красківська, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники медицини, поліції, МНС, голови громадських організацій.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)