Представники ТОВ «Сівітта Україна» та ПРООН в Україні відвідали Мангушський районний центр зайнятості

Дата: 29.01.2020 08:24

28 січня Мангушський районний центр зайнятості із робочим візитом відвідали представники ТОВ «Сівітта Україна» та ПРООН в Україні.
Директорка
районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна ознайомила експертів з основними напрямами діяльності, ситуацією на районному  ринку праці, впровадженими новаціями та сучасними інструментами сприяння підвищенню рівня зайнятості населення.
Під час спілкування основні акценти було зроблено на оцінюванні ролі центру зайнятості в регулюванні ситуації на ринку праці, вивченні напрямків та механізмів взаємодії соціальних партнерів зі службою, шляхів підвищення якості та результативності роботи фахівців служби зайнятості.
Спілкування відбулося в форматі вільного обговорення напрямків покращення соціального діалогу в сфері зайнятості.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)