Робочий візит до Комишуватської та Стародубівської сільських рад

Дата: 28.01.2020 15:48

Сьогодні голова Мангушської райдержадміністрації Наталія Букрєєва та голова Мангушської районної ради Володимир Топузов з робочим візитом відвідали населені пункти Комишуватської та Стародубіської сільських рад.

Очільники району поспілкувалися з Євгеном Бердником та Олександром Трояном, дізналися які проблеми існують в населених пунктах їх ради та окремі проблемні питання взяли під особистий контроль.

Також керівники району завітали до Дем’янівської та Стародубівської ЗОШ, дитячого садочка «Ластівка», де поспілкувалися з директорами, відвідали класи, в тому числі і нової української школи, перевірили на скільки в школах та садках тепло, подивились в яким умовах навчаються дітки та з’ясували які питання для навчальних закладів є проблемними на сьогоднішній день.

Під час поїздки Наталія Олександрівна та Володимир Георгійович побували у відремонтованому ФАПі в с. Стародубівка.

У с. Комишувате очільники району відвідали переможця конкурсу Український Донецький Куркуль, приватного підприємця Андрія Трофімова, який отримав фінансову підтримку на безоплатній та безповоротній основі за рахунок коштів обласного та районного бюджетів і ознайомились з роботою його цеху.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)