З початку року в Мангушському районному центрі зайнятості  запрацював інститут консультанта роботодавця

Дата: 28.01.2020 14:18

Інститут консультанта роботодавця є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Основна мета новацій полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності району, особливостей розвитку районного та регіонального ринків праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

Так у чому ж полягають основні переваги нового проєкту?
За кожним роботодавцем закріплено окремого консультанта, який володіє детальною інформацією  щодо діяльності підприємства, його поточної та перспективної потреби у кадрах тощо. Такий підхід допомагає сформувати результативні напрями подальшої співпраці між службою зайнятості та роботодавцем. Адже служба володіє найбільшою базою шукачів роботи та безробітних, які розподілені на профільні групи, що сприяє оперативному підбору потрібних  роботодавцю фахівців та скороченню терміну укомплектування вакансій.
Роботодавцям надаються спеціалізовані послуги, які враховують особливості та потреби кожного окремого підприємства.
Районний центр зайнятості дає можливість здійснити підготовку або підвищення кваліфікації кадрів під індивідуальне замовлення роботодавця, зокрема, в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, які орієнтовані на навчання дорослого населення та оснащені сучасним обладнанням.
 Зміни, що запроваджуються в роботі з роботодавцями є вимогою часу. Новації спрямовані на розширення ефективних комунікацій з роботодавцями, застосування сучасних форм роботи, які сприятимуть вирішенню проблеми нестачі кадрів. Наша мета – побудова якісно нових рівнів взаємодії з роботодавцями через покращення електронних сервісів та модернізацію служби зайнятості на підставі світових практик

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)