Засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району

Дата: 28.01.2020 14:07

29 січня 2020 року о 14-00 у  приміщенні Мангушського районного будинку культури (смт. Мангуш, проспект Миру, 71) відбудеться чергове засідання Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Мангушського району. Початок реєстрації о 13-30.

Запрошуємо представників громадськості, державних установ, органів місцевого самоврядування,  активних мешканців долучитися до заходу.

В порядку денному – звіт Мангушського відділення поліції перед громадою, обмін досвідом роботи по впровадженню міні-проектів та інше.

Всіх бажаючих запрошуємо долучитися до спільної справи з пошуку скоординованих рішень по створенню безпечного середовища у нашому районі.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)