Впровадження новітніх технологій у Мангушський район та залучення інвестицій

Дата: 27.01.2020 16:57

24 січня 2020 року делегація з Мангушського району, до складу якої увійшли голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва, голова районної ради Володимир Топузов, сільські та селищні голови, представники інститутів громадянського суспільства, активні мешканці району - відвідали Ботіївську ОТГ Приазовського району Запоріжської області.

Поїздка була організована райдержадміністрацією спільно з районною радою за результатами засідання Громадської ради при Мангушській райдержадміністрації на 2019-2021 роки від 17.01.2020р., на якій було розглянуте питання щодо підтримки «Детального плану територій на земельній ділянці площею 13 500га для будівництва об’єктів вітрових електростанцій на території Мангушського району»

Делегати від району поспілкувались з керівництвом Ботіївської ОТГ, місцевими мешканцями та головним інженером будівельної компанії Тахтамишом О.Х., яка проводить будівельні  роботи та монтаж об’єктів вітрових електростанцій. Делегати поставили ряд питань важливих для нашого району, а саме: щодо безпечності для населення; економічної ефективності; експлуатації польових доріг; відновлення доріг загального користування, які були пошкодженні внаслідок будівництва; щодо умов соціального партнерства; охоронної зони біля ВЄЖ; відшкодування збитків фермерам та пайовикам.

На території Ботіївської ОТГ об’єкти вітрових електростанцій експлуатуються більше 4-х років, в кількості 67 одиниць. За час їх функціонування у громаді  були повністю відремонтовані всі пошкоджені ділянки дороги та побудовані нові польові дороги з твердим покриттям, якими активно користуються фермери та мешканці ОТГ.

Завдяки спільним зусиллям райдержадміністрації, районної ради та активних мешканців району вдалось домовитися з розробниками проекту про віднесення  об’єктів вітрових електростанцій від межі Мангушського району з відстані в 700 метрів на відстань в 2 кілометри.

На сьогоднішній день ведуться переговори щодо підготовки та підпису меморандуму про соціальне партнерство на вигідних умовах для Мангушського району.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)