Конкурсний відбір Міжнародної організації з міграції (МОМ)

Дата: 27.01.2020 15:29

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що у жовтні 2019 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочала впровадження нового проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України» за фінансової підтримки Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту Сполучених Штатів Америки.

Один з компонентів проекту направлений на зміцнення економічного потенціалу ВПО та членів приймаючих громад, які ведуть бізнес у Донецький та Луганській областях або мають намір його започаткувати. Зокрема, передбачається надання грантів для 150 підприємців на максимальну суму до 2800 доларів США у вигляді обладнання, витратних матеріалів та послуг.

Відбір учасників проекту буде здійснюватися за результатами конкурсу згідно з чіткими і прозорими критеріями соціальної уразливості заявників та перспективності запропонованих ними бізнес-планів. Докладна інформація щодо часових рамок проекту, процесу відбору та інша інформація з цього приводу міститься на сайті МОМ за посиланням: http://iom.org.ua/ua/mom-nabyraye-uchasnykiv-novogo-proektu-z-pidtrymky-biznesu

Запрошуємо зацікавлених осіб взяти участь у конкурсі!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)