23 січня 2020 року в с. Дем`янівка фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели День відкритих дверей на виробництві на підприємстві СТОВ «Вікторія», яке займається вирощуванням зернових культур.

Дата: 27.01.2020 11:54

Участь у заході взяли представники підприємства, Мангушського районного центру зайнятості та шукачі роботи.

Захід почався з презентації підприємства, під час якої Олександр Чорний  ознайомив шукачів роботи з актуальними вакансіями, умовами праці, специфікою роботи та основними вимогами до претендентів.

Безробітні особисто пройшли співбесіду з керівником підприємства та отримали вичерпні відповіді на запитання. За результатами заходу було домовлено про направлення на тимчасові роботи трьох безробітних. Наприкінці заходу спеціалісти центру зайнятості і роботодавець запланували кроки подальшої співпраці.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)